Obniż w firmie wydatki na druk- bezpłatny audyt!


Czy mają Państwo wrażenie, że płacicie za dużo za ulotki i inne materiały reklamowe? 
Zamawiacie ulotki w jednej firmie od lat, nie szukając innych rozwiązań?
A może zamiast szukać najlepszej oferty, z braku czasu wybieracie przypadkową, „pierwszą z brzegu” drukarnię lub agencję reklamową?

 

Jeśli tak, mamy dla Państwa firmy unikatowe rozwiązanie: bezpłatny audyt poligraficzny, który pozwoli zmniejszyć wydatki przeznaczane na wydruk materiałow reklamowych.

 

Na czym polega bezpłatny audyt poligraficzny? Prosimy o wysłanie nam zestawienia wydatków (lub kopii faktur) za zakupione przez Państwa materiały reklamowe (np. ulotki, foldery, kalendarze, papier firmowy, gadżety reklamowe i upominki z nadrukiem dla klientów i pracowników), w wybranym przez Państwa okresie (np. za ostatni kwartał lub rok, lub choćby tylko z jednego miesiąca). Nasi pracownicy przeanalizują Państwa wydatki, aby zaproponować:
-obniżenie kosztów, przy zachowaniu podobnej ilości i jakości produktów
-lub, przy tym samym budżecie, zwiększenie ilości lub jakości zamówionych materiałów

 

Oczywiście nie możemy na 100% zagwarantować, że znajdziemy lepsze dla Was rozwiązanie- być może Wasze wydatki są już zoptymalizowane. Jednak, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, w około 80% przypadków udaje nam się pomóc firmom w bardziej efektywnym przeznaczaniu środków na materiały poligraficzne i reklamowe.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani bezpłatnym audytem poligraficznym, zapraszamy do kontaktu:
tel.606-406-444
kontakt@kinghouse.pl